Brusný výsek 3M Scotch-Brite SC-DH 125mm Coarse

Kód: 10189
Neohodnoceno
Značka: KLINGSPOR
93,55 Kč
crs
93,55 Kč 66 Kč 79,86 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické údaje
Brusný materiál
Oxid hlinitý
Celkový průměr (metricky)
125 mm
Forma Produktu
Disk
Maximální Rychlost
8000 rpm
Průměr Středového Otvoru (Metrický)
22 mm
Typ Produktu
Úhlová bruska
Typ uchycení
Háčky a smyčky
Zrnitost
Hrubý
  • Široká škála brusných tříd a velikostí poskytují ideální výchozí bod pro čištění, dokončovací práce, sjednocování a jemné odjehlování.
  • Otevřená struktura materiálu pracuje chladně a odolává zatížení při dlouhodobém provozu.
  • Povrch disků je poddajný, zamezuje podbroušení nebo poškození základního materiálu.
  • Vhodné pro kovy, kompozitní materiály, plasty a další materiály.
  • Rychloupínací systém suchého zipu umožňuje rychlou výměnu kotouče při vícestupňových dokončovacích procesech.

Otevřená struktura materiálu se při provozu nezahřívá a odolává zatížení, čímž je umožněn delší provoz, zatímco rovnoměrně rozložené brusivo z oxidu hlinitého poskytuje vysokou rychlost broušení pro konzistentní dokončovací práce. Leštící kotouč Scotch-Brite™ používá brusivo na bázi oxidu hlinitého. Oxid hlinitý je populární volbou mezi průmyslovými profesionály z důvodu jeho rychlosti broušení a dlouhé životnosti. Tento nerost je tvrdým a odolným brusivem, u kterého dochází během použití k jeho odlamování, při kterém vznikají nové pracovní hrany, zatímco u tradičních brusiv, jako je například granát, dochází při použití k rychlému opotřebování. Díky své vysoké rychlosti odběru materiálu, tvrdosti, pevnosti a nízké hodnotě zachování tepla, je nerost oxid hlinitý široce používán při broušení a dokončovacích pracích. Oxid hlinitý je vhodný na širokou řadu podkladů, a to při obrábění dřeva i kovu, včetně slitin železa. Naše průmyslová brusiva Scotch-Brite™ jsou unikátní výrobky na úpravu povrchů s brusivem obsaženým v matrici z netkané nylonové textilie nebo ze syntetických vláken. Kombinace brusiva a vláken vytváří brusný systém, který přináší konzistentní výsledky po celou dobu provozní životnosti výrobku. Otevřená struktura materiálu se při provozu nezahřívá a odolává zatížení, což udržuje vysoký výkon brusných minerálů omezením zanášení nosných vláken.

3M™ Leštící disk Scotch-Brite™ SC-DH je ideální jako první krok pro čištění, sjednocování, odjehlování a leštění. Disk z odolné netkané textilie se dobře přizpůsobí nepravidelným nebo tvarovaných plochám, aniž by došlo či poškození základního materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusivo
Záruka: 6
Katalogové číslo: BV-SB-125-CRS 3M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: